Legnépszerűbb foglalkozások az ovinkban

Gyermek néptánc

Búzavirág Gyermek Néptánc csoportunk már több mint 15 éve óvodai programunk része. Többségében nagycsoportos gyermekek járnak, illetve tehetséggondozás céljából kisebb gyermekeket is szívesen látunk a foglalkozásokon.

Zumba

A néptánc mellett a modern táncvilág is helyet kap intézményünkben. Felgyorsult világunkban a gyermekek egyre kevesebbet mozognak, ezért nagyon fontosnak tartjuk, hogy minél több lehetőséget biztosítsunk az örömteli mozgásra az óvodában is, ennek egyik lehetősége a zumba.

Hittan

Az óvodai hittan foglalkozások során a gyerekek játékosan, az életkori sajátosságoknak megfelelően ismerkednek Istennel, a hit alapjaival, erkölcsi értékekkel, krisztusi erényekkel (mint pl. felebaráti szeretet, megbocsátás, segítőkészség…).

Angolka

utentikus Angol nyelvi foglalkozások Kisgyermekek számára.

Multiszenzoros, jobb agyfélteke-szinkronizációs, interaktív, mozgásos, játékos, dalos, mesés, tapasztalás útján, természetes módon elsajátított élő, anyanyelvi szintű nyelvtudást nyújt az egyedülálló EsSense módszerrel.