Köszönet

„Nem adhatsz lángot a gyertyának úgy,

hogy annak fénye a te arcodat is ne ragyogja be!”

Böjte Csaba

KÖSZÖNET

Lassan a végére érünk ennek a különös és megpróbáltatásokkal teli évnek, amelyet most másért és másként várunk, mint általában. A 2020. év nem a legegyszerűbben telt a világban, és ugyanúgy a mi óvodai életünkben sem. Új helyzetekkel kellett szembenéznünk, új szabályokat kellett bevezetnünk, ami mindenkitől nagyfokú türelmet és alkalmazkodást kívánt. Nem volt könnyű, de ez volt mindannyiunk közös érdeke, hogy a gyermekek mindennapjai felhőtlenül telhessenek. Tanultunk a nehézségekből, sok minden átértékelődött, másként éljük meg az apró örömöket, apró sikereket, másként szemléljük a problémákat, a lehetőségeket. Köszönet a felelősségteljes hozzáállásért, helytállásért, kitartásért és együttműködésért minden érintettnek, szülőknek, gyerekeknek, dolgozóinknak.

Köszönet illeti intézményünk fenntartóját, hogy a nehézségek ellenére is biztosított minden feltételt az óvoda zökkenőmentes működéséhez, és még azon túl is.

A 2020-as évben azonban sok csodás történésünk is volt, emellett számos segítségben, ajándékban, jóságban részesültünk. A Gádorosi Napközi Otthonos Óvoda minden gyermeke és dolgozója nevében szeretném köszönetemet kifejezni a 2020. évben nyújtott nagylelkű támogatásaikért. Hálásak vagyunk minden szülőnek, partnerünknek, aki munkájával, anyagi vagy tárgyi adománnyal segítette óvodásaink jólétét.

Főbb támogatóink:

Gádorosi Óvodás Gyermekekért Alapítvány támogatói (541 788 Ft)

Fejes Gábor (100 000 Ft)

Papp János (30 000 Ft)

Varga Balázs – alpolgármester

Sódarné Csernus Magdolna – Mert adni jó, daganatos és rászoruló gyermekek támogatásáért

Progádor Nonprofit Kft.

Köszönjük örökbefogadóink adományait:

Mercarius Flottakezelő Kft.

Farkas Liána és Vecseriné Vaszkó Kitti

Lola Bútor Kft. – Liszkai Ágnes

Kőrösi Tímea

Keresztes Beáta

Henkel Magyarország Kft.

Köszönjük azt a sok jót, amit kaptunk: van, aki pénzzel, van, aki tanácsokkal, van, aki munkájával, van, aki ruhákkal, van, aki bíztatással, van, aki adománnyal, van, aki játékokkal, van, aki szakértelmével, van, aki jó szóval segített nekünk, mindannyian szívvel tették, sok-sok csillogó szempár örömére. Jó érzés, hogy szívükön viselik gyermekközösségünk jólétét.

Hálánkat és köszönetünket kifejezve, valamint a pozitív változások és új lehetőségek reményében kívánok kollégáim nevében is nagyon jó egészséget és boldog új esztendőt mindenkinek!

Prozlik Márta

Hétfőtől - péntekig: